Gimbal PTZ Kablo değişim, çoğu gimbal arızasının sebebi olan PTZ kabloların onarımı için bizi tercih edin. DJI Gimbal PTZ Kablo tamiri için bize ulaşın.

DJI Drone anakart onarımı, dji drone’ların en pahalı aksamı olan anakartlarıdır. İşinde usta mühendislerimiz sizler için değiştirmeden DJI drone anakart tamir hizmeti sunmaktadır.

DJI Drone Gimbal Tamiri, DJI Teknik Servisi olarak 2016’dan beri en çok arızalandığını gördüğümüz aksam gimballardır. Sizler için DJI Gimbal Tamir hizmeti sunmaktayız.

DJI Drone Kol Tamiri, kazaların vazgeçilmezi olan kol ve gövde kırılmalarında da yanınızdayız. DJI Drone Kol Tamiri için servisimize ulaşabilirsiniz..

Quicko Tricko
Quicko Tricko
26/02/2022
Tavsiye ederim ilgi alaka müşteri odaklı yaklaşımı ile güzel bir servis
Ahmet lebeoğlu
Ahmet lebeoğlu
26/02/2022
Ürün zamanında bana ulaştı.Sıfır ve sorunsuz, güzelce paketlenmişti.Ayrıca satıcının ilgi ve alakası beni fazlasıyla memnun etti.Herkese öneririm.Teşekkür ederim.iyi çalışmalar.
Süleyman Örs
Süleyman Örs
25/02/2022
Teknik servis hizmetleri muhteşem, arıza tespit işleminden hiçbir ücret almıyorlar. Rahman Bey işini iyi biliyor ve bu konuda oldukça uzman. Ayrıca pos cihazları da mevcut taksitli işlem yapabiliyorsunuz.
Mehmet Karahan
Mehmet Karahan
24/02/2022
Çok ilgili bir firma müşteri takibi teknik bilgi son derece başarılı tebrikler diyorum👏👏
Hadi Yıldız
Hadi Yıldız
23/02/2022
Paramparça olan cihazimi ilk günü gibi yapdılar çok hızlı ve uygun fiyat
Uğur Adamhasan
Uğur Adamhasan
23/02/2022
Cihazımi yeni aldım hevesi alamadan talihsiz bir kaza sonucu hasar aldı sagulsun rahman bey çok yardımcı oldu hem ilgi, alaka hem fiyat konusunda kendisine tekrardan çok teşekkür ediyorum.herkese tavsiyemdir
Sherzod Rakhmanov
Sherzod Rakhmanov
23/02/2022
После обращения в DJI Servis Sirkeci остались исключительно положительные впечатления! Быстро и чётко (ещё по телефону) определил диагноз и исправил всё в указанные при сдаче сроки. Провёл тестовые полёты - всё работает, как часы! Ответственность - это то, что отличает профессионалов от кустарщиков, поэтому в этот раз было очень приятно увидеть именно профессионализм и надёжность! Большая благодарность за это всей команде DJI Servis Sirkeci! Удачи и успехов!
kasper Skrotbilafhentning
kasper Skrotbilafhentning
19/02/2022
DJI phantom 4 Remote controlu tamir icin verdim, Benim umdugumdan biraz fazla masrafi cikti. ( agriza tespitden sonra) Bana donus saglanip yaptirmak veya yaptirmamak istedigim soruldu. Sayet yaptirmazsam size ne kadar odemem gerektigini sordum. Bisey odememe gerek yok denildi. Gercekden professionel calisan arkadas. Ikinci dron olarak mavic pro yaptirdik cokda memnun kaldik. Tekrardan gorusecegimiz kesin!
240 gkn
240 gkn
19/02/2022
Doğru tespit kısa zamanda kirilan cihazımı tamir edip verdiler.hakki neyse onu aldılar teşekkürler ☺️
Scroll to Top
Call Now Button