hakımızda

24/7 destek

tecrübe

8 yıla aşkın tecrübe.

Done’lar teknolojinin insana sunduğu son araç ailelerindendir. Çoğu uzmanlara göre yakın gelecekde pilotlu ve pilotsuz done’lar yavaş yavaş arabalarla birlikde insanlar tarafından kargo ve seyahat amaclı kullanılabilecekler, ama drone’ların şimdiki halinden o haline baya bir yol katetmeleri gerekiyor. Buda demektir ki drone konusunda şimdilik iş türleri ve pazar payı kesinleşmemiştir. Drone dünyasına profesyonelce girmek isteyenlere yüksek seviyede elektronik, aviyonik ve bu konuya merak gerekiyor. (Elbette alışveriş yapanlar dışında)

Koronavirüs ve pandemi  döneminde müşterilere rahat bir hizmet vermek ve müşterilerimizi  hep mutlu tutmak istiyoruz bu nedeniyle müşterilerimize önerdiğimiz tekliflerle onların hasta olmamaları için çalışıyoruz. Bu sebeple birçok kargo şirketleri ile anlaşmamız olduğu için müşterilerimizin göndermek istedikleri drone Türkiye’mizin neresinde olursa olsun bir telefonla birkaç gün içinde müşterilerimizin cihazı Dji servis de bakıldıktan sonra geri gönderiliyor .

Uygun fiyatlarımız bizim reklamımızdır :

Müşterilerimiz bir drone gönderdiği zaman verdiğimiz hizmetten ve bizden memnun olmasını planlıyoruz bu nedenle piyasada olan bütün boşlukları kullanarak müşterilerimizin bizimle irtibata geçtiği zaman müşteri gibi değil bir arkadaş gibi hissettirmek istiyoruz.

Güler yüzlü ve profesyonel hizmet

Bizim şirketimizin her alanda çalışmaları en son teknolojiye dayanarak yapılmaktadır, elbette bir alan haricinde ! Paki o Alan ne :

…. ”Reklam” !
Geçmişte iyi bir usta, mesela bir bıçakçı veya tekne üreticisi nasıl tanınıyor ve öne çıkıyormuş ?

Çok basit 3 parametrenin dilden dile dolaşmasıyla.
Peki bu parametreler ne :

  1.  işin farklılığı ve kalitesi.
  2. ne kadar zamanda yapılması.
  3. kaç paraya yapılması.
  4. biz bu parametrelere birde Güler yüzlülüğü ekliyoruz.

Bizde DJİ TEKNİK DESTEK olarak bu ustaların yöntemini kullanıyoruz, yani biz diğerlerinin yaptığı gibi, reklam kurumlarına yüksek miktarlarda para harcamıyoruz. Biz tüm enerji ve paramızı hızlı ve iyi iş yapmaya harcıyoruz. Böylelikle müşterilerimiz kazanıyorlar ve bize yeni müşteriler kazandırıyorlar.

Garantimiz :

Bizim garanti süremiz diğer işletmelerden farklı. 4 ay garanti vererek sizlerin içinin rahat etmesini sağlıyoruz. Bildiğiniz gibi garanti süresi iş içinde kullanılan kaliteli ürünler ve yapılan işlemlere bağlı bir süreçtir ve bu nedenle bizim kullandığımız parçalar, ürünler ve kendi bilgimize güvenerek bu garanti süresi piyasada olan en yüksek garanti süresidir.

Ücretsiz eğitim:

Biz müşterilerimize değer verdiğimiz için ve drone’ları sevdiğimiz için oların sürekli kaza yapması ve düşmesini istemiyoruz. Kazaların %95’i kullanıcı hatasıyla yapılıyor. Biz bu yaşanan olaya karşıyız ve onun yaşanmasına izin vermek istemiyoruz. Bu söylediğimiz nedenlere göre bize gelen dronların kullanıcısına ve sahibine ücretsiz uçuş eğitimi veriyoruz ki tekrardan bu kazayı yaşamasınlar , hatta saatlerce yaşadığı kazanın sebebi ile ilgili eğitim vermeye hazırız.

mavic pro 2 tamir

vizyon & misyonumuz

Vizyon :

Memlekete ve millete faydalı ve geleceklerimize yol gösterici bir kurum olmak .

Misyon :

Servis kullanıcılarımızı ve tüm paydaşlarımızı korur; yaratıcı çözümlerle onlara değer katarız.

Scroll to Top
Call Now Button