dji mavic tamir

Dji Teknik Destek: Dji mavic servis süreci ve özellikler

Çin merkezli dünya devi DJI, birçok drone modeli ile birlikte drone severlerin vazgeçilmez markası olmuş durumda. Dünya genelinde ve Türkiye’de birçok drone kullanıcısı, iyi bir drone almak istediği zaman ilk tercihini DJI markalı drone’lardan yana kullanmaktadır. Bu yazımızda DJI servis ve DJI yetkili servis İstanbul DJI Teknik Destek olarak, DJI markasının en önemli drone serilerinden birisi olan DJI Mavic servis hizmetleri konusunda size bilgiler aktaracağız.

Ayrıca DJI Teknik Destek olarak, dji mavic pro / mini servis ile birlikte bütün DJI drone modellerine teknik destek vermekteyiz.

Dji drone Tamir Merkezi - mavic servis
Dji drone Tamir Merkezi – mavic servis

DJI Mavic Servis: bu Serisinde Hangi Drone’lar Var?

 • Bu serinin ilk modeli DJI Mavic Pro, 2016 yılında üretime başlandı ve aynı yıl içerisinde piyasaya sürüldü. DJI tarafından geliştirilen Mavic serileri, özellikle üst düzey performans ve taşınabilirlik konusunda popülerdir. Kendi boyutuna göre yüksek performansa sahip olan DJI Mavic serisi drone’ları, DJI phantom 4 ile yapılabilecek işleri dahi yapabilme yeteneğine sahiptir.
 • Ürün yelpazesi, Mavic Pro ile başlayarak; Mavic 2 Pro , Mavic 2 Zoom ve en son model ise Mavic Air 2’ye kadar sürmektedir. Bu cihazlar, modeline göre piyasadaki üst düzey cihazların yapabildiği birçok şeyi rahatlıkla yapabilmektedir.
 • DJI’ın ürün yelpazesi, sadece bu 4 cihaz ile sınırlı değil. Şirket Mavic Air, Mini gibi birçok modeli de piyasaya sürerek, drone kullanıcılarına farklı tercihler sunmaya çaba göstermektedir.
dji teknik servis - dji mavic pro
dji teknik servis – dji mavic pro
 • Özellikle DJI Mavic Mini yerden tasarruf ederken performanstan vazgeçmek istemeyen kişilerin, tercih edeceği ilk modellerin başında gelmektedir. Full batarya ile birlikte 30 dakikadan fazla uçuş süresi sunan Mavic Mini, üst düzey ekipmanlara sahip olan gimbal ve kamera özellikleri ile birlikte de, drone severlere güzel bir uçuş keyfi sunmakta. DJI Mavic, 1.5 kg üstü ve 4k kameraya sahip olan drone ile aynı işlevi hem daha hafif bir şekilde hem de daha iyi bir şekilde yapabilmekte. Ayrıca cihazı taşımak çok kolay olduğu için drone’u her yere götürebilirsiniz. Bu özellikleri ile birlikte, Mavic Mini hafif ve üst düzey drone arayan kişilerin en popüler tercihidir.

DJI Mavic tamir işlerini

 • DJI Mavic tamir işlerini yaparken kullanıcılar özellikle cihazın kompakt olması nedeniyle bu cihazı tercih ettiğini bize aktarır. Mavic Mini’yi taşımak istediğiniz zaman drone’un kol kısımlarını içe doğru katlayabilirsiniz. Bu sayede taşıma işlemini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Cihazınızı uçurmak istediğiniz zaman ise, içe doğru katlamış olduğunu kolları dışarıya çekerek drone’u sorunsuz bir şekilde uçurabilirsiniz. DJI Mavic serisinde bulunan her drone, bu özelliğe sahiptir.
dji yetkili servis istanbul
dji yetkili servis istanbul
 • Yeni pervane teknolojileri, DJI Mavic serisi drone’larda kullanılmaktadır. Bu sayede drone’lar uçarken, etrafa daha az görültü verirken performansları da eski pervanelere göre daha iyi bir durumda.
 • DJI Mavic Mini küçük bir cihaz olduğu için drone’un kumandası da aynı şekilde diğer drone kumandalarına nazaran daha küçük ve daha performanslı. DJI firmasının bu şekilde bir politika izlemesinin sebebi , az yer kapsayan ama yüksek performans veren cihazlar üretme isteğidir. Bu yazımızda size Mavic serisi drone’ları hakkında bilgi verdik.

DJI Yetkili Servis İstanbul : Drone’um Bozulursa Ne Yapmam Gerekmektedir?

DJI yetkili servis İstanbul ve DJI Teknik Destek olarak, 2016 yılından bu yana DJI markalı drone’lara teknik destek vermekteyiz. Türkiye genelinde, mavic mini, mavic pro, 2 pro, ve dji mavic Air tamiri,başta olmak üzere tüm DJI markalı drone’lara ÜCRETSİZ bir şekilde hasar tespiti yapmaktayız. Eğer drone’un unuzda bir hasar meydana gelirse, iletişim/sosyal medya kanalları üzerinden bizimle iletişime geçerek dji mavic tamiri ve diğer modelleri, kaliteli ve hızlı bir şekilde tamir ettirebilirsiniz.  Ayrıca DJI Teknik Servis olarak, mavic pro servisi ve mavic mini servisini en iyi şekilde kullanıcılara sunmaktayız.

dji teknik servis - dji mavic pro, phantom servis
dji teknik servis – dji mavic pro, phantom servis

Dji teknik servis: dji mavic servis hangi kısımlara yapılıyor

 • uzaktan kumanda servis edıyoruz.
 • gövde
 • kollar
 • anakart
 • ESC
 • kamera ve gimbal
 • motor
 • ve …

Yukarıda sayılan ve diğer kısımları yıllar boyu olan tecrübelerimiz sayesinde profesyonel bir şekilde tamir ediyoruz. Tam yedek parça stoğumuz sayesinde tüm kısımları özellikle anakart, ESC ve gimbal düşük maliyetle yüksek kalitede tamir ederek en yüksek seviyede müşterimize güvenli hizmet sağlıyoruz.

teknik servis ve destek verdiğimiz bazı derone serileri

 • Dji Phantom
 • Dji Inspire
 • Dji Spark
 • Dji Tello
 • ve Dji Mavic servis edıyoruz

Dji Türkiye Yetkili Servis: güvenilir teknik destek ve servis hizmetleri

Dji yetkili servis: DJI tamiri için kime güvenebiliriz?

Hızlıca dji teknik servis, nitelikli teknisyenlerimiz vasıtasıyla!

İletişim Kanalları:

Mail: info@djiteknikdestek.com

Telefon: 0546 820 0705

tags:

içinde,kayıt,akıllı,gimbal,büyük,

uçuş,dji mavic pro,teknik servis

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Call Now Button