dji servis istanbul

Dji mavic mini, air, 2 pro ve Dji mavic pro servis ve bakım

DJI TEKNIK DESTEK, dji Türkiye servis olarak DJI ürünlerinin tüm orijinal yedek parçaların stoğumuzda bulundurmaktadır . Biz dji mavic pro servis ve diğer DJI ürünleri teknik destek, servis ve özelliklerinden bahsetmiş olacağız.

İÇERİKLER

DJİ TEKNIK DESTEK - Mavic air tamir

dji Türkiye servis: mavic air tamir

Bize servis için gelen drone’ların önemli bir kısmı Mavic ait dir . Bununda bir kaç nedeni var .

Mavic Air, Dji Mavic pro ve DJI phantom lara göre çok küçük olduğundan dolayı çoğu kullanıcılar bu done’u diğer drone’ların  bilmedikleri yerlere ve yapamadıkları manevralara sokuyor olmalarıdır.

Mavic Ar’ın servis maliyetinin DJI ın diğer drone larına göre düşük olması da bir ayrı nedendir . Yani küçük done’lar ağır drone’lara nazaran kaza yaptı da daha az hasar alıyorlar.Drone uçuran arkadaşlarda bu noktaya güvenerek Mavic Air kullanırken biraz dikkatsiz ve umursamazca davranıyorlar.

dji servis istanbul +dji mavic air servis

Dji mavic pro servis bakımına yönelik bazı noktalar :

 • uçuştan önce kritik kısımları kontrol edin ( pervanelerı, Mavic pro ın pilinin sağlamlık ve şarjın, kumandanın pilin ve drone’la iletişimin ve …)
 • Uçuş esnasında olağandışı her şeyi herne kadar küçük olsa da ciddiye alın . Çoğu zaman bu büyük bir hasarın Başlangıç ​​işareti .

Mavic Air :

 • Mavic Air gibi küçük ve hafif drone’ları uçurmadan önce rüzgar hızına dikkatli olun . DJI kılavuzunda Mavic Air’ı 29 kilometrenin altında olan rüzgar hızlarında uçurmak tavsiye olunur.

dji mavic pro tamir - Ana kart, ESC tamiri, drone kasa tamiri, gimbal tamiri

Dji mavic pro servis kolaylaştıran ve maliyeti düşüren, kazadan sonra hemen yapılması gereken bazı işlemler :

 • Eğer drone’un çalışmasında veya uçarken olağandışı bir şey hissediyorsanız hemen konuyu DJI teknik tamir grubuna acil destek kısmından anlatın ki problem büyümeden onu gidermek için size yardımcı olalım .
 • Kaza yaptıktan hemen sonra drone’u kapatın ve pilini çıkartın .
 • Kaza yaptıktan sonra Drone’u kontrol edin, eğer göze görünen bir hasar yoksa ve drone’un içinden kırılan bir şeylerin sesi duyulmuyorsa başka pille drone’u dikkatli bir şekilde test ede bilirsiniz, eğer drone’un çalışmasında olağandışı bir şey görürseniz hemen drone’u kapatın ve yardım için DJI teknik servis arayın.
 • Eğer dji Mavic pro ıle kaza yaptıktan sonra onda gözle görülebilen hasar olduysa veya drone’un içinden sesler duyuluyorsa onu hiç çalıştırmayın ve yardım için bizi arayın .
 • Darbelerin kolaylıkla hasar vere bileçeyi kısımlardan biri de drone’un bataryadır, yani kaza yaptıktan sonra drone’un bataryasında ayrıca test etmek gerekiyor .

dji teknik servis: Mavic Air 2’de Hangi Özellikler Vardır?

 • DJI Mavic serisinin en yeni üyesi olan DJI Mavic Air 2, birkaç ay önce piyasaya sürüldü. DJI Mavic ailesinin en güçlü donanımsal özelliklerine sahip olan drone, üst düzey drone kullanmak isteyen kullanıcıların ilk tercihi olmaktadır. DJI Mavic Air 2, uçuş süresi ve kamera özellikleri bakımından yenilikler getirmektedir.
 • 48 MP kameraya sahip olan DJI Mavic Air 2, bu kamera ile birlikte 12 megapiksel fotoğraf çekebilmektedir. Ayrıca drone, 4K çözünürlükte videolar çekebiliyor ve 8K Hyperlaps çekme özelliğini de içinde bulunduruyor.

dji mavic air, mini, mavic pro tamir

Dji mavic mini tamir

Bildiğiniz gibi Mavic mini DJI’yın ve dünyanın en Küçük ve akıllı drone ıdır. bu drone profesyonel işler için genel amacıyla yapılmıştır. Mavic mini’nin cep telefonu boyutlarında boyutu (kollar açılmadığı zaman), 249 gr kadar ağırlık ve iniş  kalkış güvenlik sensör ları onu zor şartlarda çok stabilize hareket etmesine izin veriyor, bu zor şartlarda en ufak bir kişisel hata ve ya cihazın yetersizliği kazaya neden olabilir. bu yazıda biz Mavic mini onarım ve bakımla ilgili en önemli noktalardan konuşacağız. bu arada dji teknik servis istanbul için bize baş vurabilirsiniz .

dji yetkili teknik servis tarafından - dji inspire ... , mavic pro ..., phantom 4 ... ve diğer drone ların kamera ve gimbal servisi

her halde siz ufak ve ya büyük kazalar yaparak bu konuda profesyonel olabilirsiniz. ve hatta profesyonel olduktan sonrada kaza yapma ihtimali tamamen aradan kalkmıyor, ama merak etmeyin yeter ki müşterinin zamanına deyer veren iyi bir DJI teknik destek’cisi ve tamircisi sizden olsun.

Mavic mini tamir den önce, hasar tespit bilgileri (dji yetkili servis istanbul)

Mavic mini kendi sınıfında en iyilerden olmasına rağmen her türlü kaza yapma ihtimali var ki bildiğiniz gibi bunlardan en sık yaşananı bir şeye çarpma, yere çarpma, ve suya düşürme dır.

DJI teknik servis , dji ürünleri hakkında olduğu tecrübesine dayanarak , ve yaptığımız DJI drone onarımları dolayısıyla mavic mini en çok hasar gören kısımlar farklı kazaları zamanında bunlardı:

Bir şeye çarpılma

 • Pervanelerin hasar görmesi
 • Pervanelerin dişliklerinin arızalanması
 • Camera ve gimbal’ın hasar alması
 • Kolların kırılması veya çatlaması

mavic pro, phantom 4 ve gimbal tamiri

Hızla yere çarpılma

 • Kolların ve gövdenin alt kısmının hasar alması
 • Drone’un Elektronik devrelerin kırılması
 • Gimbal ve kamera’nın hasar alması

Mavic mini servis +dji servis İstanbul

Mavic mini kaza yaptıktan hemen sonra yapmamız gereken işler :

 • hemen hemen her drone’da ilk yapılması gereken şey cihazın elektriğini kapatıp eyer su düşmüşse pilini çıkarmaktır ve hızlı bir şekilde çeşme suyu ile yıkamak .
 • Yere ve ya bir şeye çarptıktan sonra, drone’u kontrol ediniz eyer görünüşünde hiçbir şey yoksa ve ya duyulabilir bir hasar yoksa güvenli bir şekilde test ede bilirsiniz.
 • Eyer Mavic mini ve ya DJI’ın başka bir drone’u kaza yapmışsa eyer görünüşünde hiçbir şey yoksa ve ya duyulabilir bir hasar yoksa elektriğini kapatıp ve pilini çıkartıdan sonra kesinlikle onu test etmeyin, hemen DJI TEKNIK DESTEK’ın “Anında DESTEK” bölümünü arayın.
 • Mavic mini ile kaza yaptıktan sonra onu sert kutunun için koyduktan sonra dji teknik servis göndermeniz rica ederiz.

https://www.djiteknikdestek.com/dji-turkiye-teknik-servis-assistant-ve-dji-go-4-uygulamasini-kullanarak-mavic-pro-firmware-guncellemesi/

DJI Yetkili Servis: DJI Drone’uma nasıl bakım yapabilirim?

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Call Now Button