Drone tamir merkezi

dji phantom servis >> Türkiye dji yetkili servis ve dji teknik destekçisi

DJI TEKNIK DESTEK Türkiye’de dji yetkili teknik servis hizmetleri ve teknik destekçisi olarak dji phantom servis ve diğer ürünlerin servisi ve bakımlı için tam teçhizat ve deneyimli kadroyla hazırdır.

İÇERİKLER

dji servis hizmet departmanı - dji phantom, dji inspire, dji mavic ve diğer dji drone servis
dji servis hizmet departmanı – dji phantom, dji inspire, dji mavic ve diğer dji drone servis

DJI Phantom servis için Kime güvenebiliriz

 • phantom 4 pro ve diğer DJI ürünlerini teknik servis müşteri hizmetleri yapan kurumun mükemmel bir şekilde yedek parça stoku olmalı ki bir kaç saat da drone’u servis edebilsin. ve müşterinin zamanı yedek parça bulmaya harcanmasın.
 • Phantom 4 pro tamiri ve bazı diğer drone’ların tamirinde bazı hasarlı parçayı açıp tamir etmek için bir kaç, çok hassas parçaları hassas bir şekilde açıp almak gerekir. yani hasar alan parçanı tamir etmek bir uzmanlık bir diğer uzmanlık da cihazın içeriğiyle iyi bir şekilde tanımaktır . bunları söylemekten amaçım, DJI ürünleri tamiri için deneyimli kadroya güvenmeyin ne kadar önemli olduğunu vurgulamaktadır.
dji teknik servis - kamera gimbal tamir
dji teknik servis – kamera gimbal tamir
 • Kaliteli ve ucuz iş yapmak, herkes böyle söylüyor ama pratikte çoğu böyle yapmıyor .
 • Tamirci kurum müşteriye cihazı, onun hasarının nasıl giderilmesi ve tamir aşamaları hakkında doğru dürüst bilgi vermelidir.
 • Tamirci kurum müşteriye tamir fiyatını servisten önce iletmelidir .
 • onarım yapan kurum kendi yaptığı işi garanti etmelidir.

 

Dji Teknik Servis İstanbul ve Kadıköy

 • Müşterinin DJI Servis ulaşması ve drone’un durumunu Bize anlatması .
 • Müşteri cihazını (Dji Phantom, dji inspire, dji mavic veya başka DJI drone u) bize ulaştırıyor .
 • Biz arıza tespit ve fiyat belirleme aşamasına geçiyoruz .
 • Hasar boyutu, arızalanmış parçalar ve tamir fiyatı hakkında müşteriyi bilgilendiriyoruz. ve müşterinin onayını bekliyoruz. bu arada bunu da söylemeliyim ki Arıza tespit ve fiyat belirleme tamamen ücretsizdir.
 • Müşterinin onayından sonra tamire başlıyoruz ve bir kaç saatten sonra cihazın kalibrasyonlarını yapıp ve test ediyoruz .
 • Cihazı dikkatli bir şekilde paketleyip garanti etiketi ile birlikte müşteriye gönderiyoruz .
dji Drone Tamir Merkezi
dji Drone Tamir Merkezi

Çoğu arkadaşlarınız sadece drone arızalandığında onarım edilmesini zannediyorlar. evet ucuz drone larda bu böyledir, ama Phantom 4 pro gibi iyi bir cihazda bir periyodik onarım zamanı var ki bu phantom 4 pro için aşa yukarı 22 saat uçuştan sonradır.

PHANTOM serisi DJİ’ın en popüler drone’larınandır. Farklı tipte sensörler, kontrol mesafesi, 4K çekim, obje takip sistemi ve … , ama bu yazıda bizim amacımız bu drone’ların özelliklerinden bahsetmek değildir . Biz  dji phantom onarım ve İlgili konuları konuşacağız. Ayrıca destek için ülkede dji yetkili servis olan DJİ TEKNIK DESTEK’e başvurabilirsiniz.

dji drone teknik servis ve onarım merkezi
dji drone teknik servis ve onarım merkezi

dji phantom bakım noktaları

 • Bildiğiniz gibi  drone’la kaza yaptidan sonra ilk yapılacak iş dron’un elektriğini kapamaktır. eyer bu drone lar kaza yaptidan sonra gövdesinde göze görülebilir  hasar oluşmuş olsa veya Kapalı olduğunda içerisinden ses duyulsa asla bir daha işletmeyin ve DJİ yetkili servisi arayın.
 • eyer phantom 4 deniz suyuna düşürmüşse drone’un pilini çıkarmadan sonra yıkayın ve hemen Türkiye’deki dji yetkili servis arayın.
dji teknik servis - Ana kart, kumanda, ESC, kamera, gimbal ve ... onarımı
dji teknik servis – Ana kart, kumanda, ESC, kamera, gimbal ve … onarımı

Biz dji teknik destek olarak mühendislerimiz tam ekipmanlarıyla phantom 4 ve diğer DJI ürünlerinin arızasını dikkatli bir şekilde bulup ve çözüyoruz .

Bunuda demek de fayda var, Biz bazı ( sözde ) dji yetkili servis gibi, Hiçbir şekilde kendimizi rahatlatmak için veya müşteriye masraf çıkartmak için gerekli olmayan bir parçanı değiştirmiyoruz.

Phantom 4 servisi
Phantom 4 servisi

Dji phantom uçurmadan önce pervanenin orijinal olup olmadığına emin olmalısınız. çünkü pervanenin üzerinde en ufak bir çatlak sizin sevimli drone düşmesine sebep olabilir o yüzden cihazınızın üzerinde takılı olduğu pervanenin orijinal olduğuna emin olmalısınız çünkü bu pervanelerin piyasada yan sanayileri mevcuttur , ve pervanenin orijinal olup olmadığını ve başka parçalardan sorularınız varsa Dji teknik destek arayıp sorabilirsiniz.

Dji Teknik Destek
Dji Teknik Destek

dji phantom servis tecrübemize dayanarak, en çok bozulan parçalar

 • Gimbal flex kablosudur.
 • Birinci sebep Flex kablonun bozulmasında sizin drone’u havada olarken sert kullanmanızdır yani genellikle dronu sport modda kullanmak ve onu sürekli ve hızlı şekilde , sağa ,sola , öne ve arkaya akrobatik olarak sürmektir .
 • İkinci sebep pilotların sert iniş yapmasıdır ,Dji phantom bu olayı önlemek için alt kısmında ultrasonik sensör lardan kullanmıştır ama maalesef cihazı kendi haline bırakmıyorlar !
 • Çünkü otomatik olarak cihaz iniş ve kalkış zamanı çok stabilize bir şekilde cihazın herhangi bir parçasına hasar vermeden iniş ve kalkış yapıyor ama pilotlar bu işleme müdahale etmekle işin düzenini bozuk ve sert enişlere sebep oluyorlar .

Dji Teknik Destek: Dji mavic servis süreci ve özellikler

dji teknik servis hizmetleri: Gimbal servisi Nasıl Yapılır?

dji service center: Hi everyone special drone pilot and drone lover

dji phantom , dji inspire, dji mavic, diğer Dji drone servisi için hemen DJİ TEKNİK DESTEK’ı arayın .

 tags: servis dji, drone, onarım, gimbal, inspire, cihazınızı, ürün

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Call Now Button