DJI Mini 4 Pro Servis ve Tamiri

DJI Mini 4 pro Servis ve Tamiri

Dji mini 4 pro servis, mini 4 pro tamir

Son zamanların en gözde drone serisi olan DJI Mini ailesine yeni bir üye eklendi. DJI Mini 3 Pro’nun yerini alan yeni DJI Mini 4 Pro piyasada ayak seslerini duyurmaya başladı. DJI Teknik Destek ailesi olarak Yeni DJI Mini 4 Pro’nun servis ve tamiri için kollarımızı sıvadık ve eğitimimizi başarıyla tamamladık. Oldukça gelişmiş olan yeni Mini 4 Pro, ağabeyi Mini 3 Pro’dan çok daha farklı bir cihaz. 

Peki nesi farklı? cevabını verelim;

Mini 4 Pro amatör kullanıcıların profesyonel sonuçlar alması için ActiveTrack 360 teknolojisiyle tek tıkla nesnelere kitlenebiliyor ve parmağınızla kaydırma hareketi yaparak Mini 4 Pro’nun kitlendiği nesneyi hangi açıyla çekeceğinini seçebiliyorsunuz. Hareketleri kendi yaptığı için çok daha pürüzsüz görüntüler çıkıyor. Amatörlerin yeni sevgilisi olacak Mini 4 Pro 180 derece panaromik, dikey ve küre açılı fotoğraf çekebiliyor. Ayrıca gelişmiş RTH(Eve dönüş sistemi) ile drone’unuzu tek tıkla geri getirebilirsiniz. 

Bu kadar çok teknoloji içeren bir cihazın tamiri kolay olmamalı öyle değil mi?

Tabiki evet, son teknoloji ürünü olan DJI Mini 4 Pro’yu herkes tamir edemez. Yüzlerce harika teknolojiyi içeren küçük, hassas ve pahalı anakartları herkes tamir edemez. Eğer eğitimsiz ve bilgisiz bireylere bu cihazı teslim ederseniz en ufak bir hatada cihazınızı kaybedebileceğinizi unutmamalısınız. Bu cihazların onarımı ustalık ister bu yüzden ucuza kaçmamalısınız.

peki kime güvenmeliyiz?

Sertifikalı mühendislerimiz, gelişmiş onarım atölyemiz, 2016’dan beri süregelen tecrübemiz ile sektördeki en güvenilir DJI Teknik Servisiyiz. Google yorumlarımız sizlere bu konuda ne kadar güvenilir olduğumuzu anlatacaktır. DJI Mini 4 Pro tamiri için bizden destek alırsanız asla pişman olmazsınız, bunun garantisini veriyoruz. Evet gerçekten garantisini veriyoruz; onardığımız parçalara 3 ay garanti veriyoruz! Sizde DJI Mini 4 Pro Teknik Servis’imizden yararlanmak istiyorsanız arayın!

0212 242 33 11 Tıklayın ve DJI Mini 4 Pro’nuzu DJI Teknik Destek’de tamir ettirin

 

DJI Teknik destek bize ne sunuyor

DJI Teknik Destek’in piyasadaki diğer teknik servislerden farkı şunlardır;

7/24 Telefondan Ücretsiz DJI Teknik Destek (Telefonda teknisyenlerimizle görüşebilir, aklınıza takılan herhangi bir konuda teknik destek alabilirsiniz. WhatsApp’tan resim göndererek de teknisyenlerimizle görüşebilirsiniz.) Piyasadaki diğer teknik servisler sizlere yardımcı olmayacak hatta sizleri tersleyeceklerdir.

Ücretsiz arıza tespit; Evet işletmemizde arıza tespitinde herhangi bir ücret alınmamaktadır. Siz değerli müşterilerimiz isterseniz arıza tespiti yapıldıktan sonra cihazınızı geri alabilirsiniz.

Fiyatta anlaşma; Ücretsiz arıza tespiti yapılırken değişecek tüm parçaları yazıyoruz, bu parçaların neden değişmesi gerektiğini sizlere anlatıyoruz. Parçaların hepisini kalem kalem hesaplayıp + işcilik ekleyerek sizlere fiyat teklifi sunuyoruz. Eğer fiyat teklifini kabul ederseniz cihazınızın onarım süreci başlıyor, tüm yazılan parçalar tek tek değişiyor. Bilginiz ve bütceniz dışında herhangi bir işlem yapılmıyor. Böylece aklınızdaki tüm soru işaretleri kalkıyor. Ama hayır ben fiyat teklifini kabul etmiyorum derseniz ürününüzü size geri veriyoruz, gelmek istemezseniz güzelce paketleyip kargo yoluyla geri gönderimini sağlıyoruz. Siz de bu ayrıcalıklı Fiyat teklifi hizmetimizden yararlanmak için bizi tercih edin.

Onarım sonrası uçuş videosu; Tüm onarım süreci tamamlanınca teknisyenlerimiz ucuçtan önce tam kontrol ile cihazınızın tüm parçalarını tek tek kontrol eder. Hata bulamazsa DJI Mini 4 Pro’nuzu kalibrasyon işlemlerine başlarız. Kalibrasyonsuz uçuş testlerini tavsiye etmiyoruz çünkü cihazınızın herhangi bir durumda zarar görmesini istemiyoruz. Kalibrasyondan sonra uçuş videosu çekiyoruz ve sizlere gönderiyoruz. Video’dan sonra kargolama işlemi başlıyor ve cihazınıza kavuşuyorsunuz.

Tam techizat; Özellikle DJI Mini 4 Pro yerden tasarruf etmek için tasarlanmış bir cihazdır. Kompakt yapısıyla günümüzün en çok satan drone serisi DJI Mini serisidir. Bu kompakt ve dıştan sade görünen tasarım kullanıcıya hep avantaj sağlar ama teknik servislere bu durum hep dezavantaj sağlamıştır. Bu bizim için sorun değil çünkü yetenekli ve sertifikalı mühendislerimiz, tüm techizatların bulunduğu atölyemizde tam anlamıyla her cihaz için mükkemmel bir onarım sağlıyorlar.  

Servis Takip Sistemi; İşletmemizin bir servis takip sistemi bulunmaktadır. Sisteme girip cihazınızın servis numarası ve seri nosunu girerek anlık olarak cihazınızın durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca ihazınız işleme alındığında sizlere mail ve mesaj atar böylece cihazınızın durumu hakkında sürekli bilgi alırsınız.

Sizde bu ayrıcalıklı hizmetten yararlanmak için bizlere ulaşın

Telefon : 0212 242 33 11

DJI Teknik Destek – Mini 4 Pro’nuzu içiniz rahat teslim edebileceğiniz tek adres.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Call Now Button