DJI Phantom 4 pro tamiri

DJI Yetkili Servis: DJI Phantom servis süreci nasıl olur?

İÇERİKLER

DJI drone modelleri, birçok Türk kullanıcısı tarafından son yıllarda oldukça fazla bir şekilde tercih edilmektedir. Kullanıcılar, verdikleri yüksek ücretin sonucunda drone’larına bir hasar gelmemesi için özenle dikkat etmektedir. Ama drone’lar, dış dünya etkilerinden veya kullanıcı hatalarından kolay bir şekilde etkilendiği için arıza yapabilmektedir. Böyle bir durumda DJI yetkili servise gelerek drone’unuzu tamir ettirebilirsiniz. Bu yazımızda DJI Teknik servis hizmetleri olarak, phantom servis nasıl yapılacağını ve drone’un onarım süreci hakkında size bilgi vereceğiz.

dji teknik servis hizmetleri - hızlı ve kaliteli (120 gün garanti)
dji teknik servis hizmetleri – hızlı ve kaliteli (120 gün garanti)

DJI Phantom servis: DJI Phantom 4’ün Özellikleri

3 kg ağırlığı olan Phantom 4, ulaştığı 70 km/h ile birçok drone meraklısının ilgisini çekmektedir. 12 MP kameraya sahip olan DJI Phantom 4, 4K 25 fps video çekebilmektedir. Drone, 1080P modunda ise 120 FPS’e kadar video kaydı alabilmektedir. 5350 mAh bataryası olan Phantom 4, 28 dakika uçuş keyfini sunmaktadır.

dji servis istanbul - teknik servis için tam yedek parça stoğu
dji servis istanbul – teknik servis için tam yedek parça stoğu

DJI Phantom Nasıl Bozulur?

 • Phantom , DJI drone ların en popüler birkaç drone modelinden bir tanesidir. Phantom 3 Pro nun gelişmiş hali olan DJI Phantom, çoğunlukla kullanıcı hatasından dolayı kaynaklanan pil sorunu nedeniyle uçuş esnasında arıza yapmaktadır ve bunun sonucunda yere düşmektedir.
 • Kullanıcılar, uçuş öncesinde pil durumunu yeterli şekilde kontrol etmiyor ya da şişen bataryaya rağmen drone’u uçurmaya çalışıyor. Bundan dolayı drone, uçuş esnasında düşebilmektedir. Pil yüzdesine, uygulama içinden pilin sağlık duruma bakmadan drone’u uçurmamanızı tavsiye ederiz. Eğer bu şekilde drone’u uçurup drone düşerse, drone’un Gimbal’ı, alt kasa ve ayaklar hasar alarak bozulmaktadır.
 • Drone çok fazla alt bölgeden hasar alırsa, genel olarak ana kart denen bölge hasar alabilir. Bu kartın tamiri, bir hayli yüksek bir ücret ile yapılmaktadır. Bundan dolayı drone unuzda bir hasar meydana gelirse yetkili dji servis hizmetleri veya drone onarım merkezlerine ulaştırın.
dji servis Tum Ülke için
dji servis Tum Ülke için

DJI phantom servis: Rüzgara karşı özel tasarlanmış Gimbal tasarımı ile birlikte, rüzgar artık bir dert değil

 • Phantom serilerinin rüzgara direnci bir hayli yüksektir. Diğer drone modellerine göre bir tık ağır olmasından dolayı drone, rüzgara karşı direnç gösterebilmektedir. Bu özelliği sayesinde, Phantom’ü deniz kenarlarından güvenle uçurabilirsiniz. Endüstriyel işler için birçok kullanıcı, Phantom’ü tercih etmektedir.
 • Phantom 4’ü diğer drone modellerinden ayıran en önemli özelliği drone’un Gimbal tasarımıdır. Drone’un Gimbal tasarımı, özellikle rüzgarlı havalarda Gimbal’ın rüzgara karşı direnç gösterebilmesi için yapılmıştır. Rüzgarlı havalarda Drone’un özel Gimbal tasarımı, rüzgarı kameranın etrafından geçirerek kamera bölgesini rüzgara karşı korumaktadır.
 • Eğer Phantom 4’te bu özel tasarım olmasaydı, drone rüzgara daha az direnç gösterecekti ve pilin gücü daha çabuk bitecekti. Bu özellik, du drone’u diğer drone modellerinden ayıran en önemli özelliklerin başında gelmektedir.
 • GİMBAL MOTORU AŞIRI YÜKLÜ VE GİMBAL SIKIŞTI HATASI, 6 ÇÖZÜM YÖNTEMİ

dji teknik servis - dji phantom 4 servis
dji teknik servis – dji phantom 4 servis

Hasar Almış DJI drone’u Nasıl Tamir Edebilirsiniz?

2016 yılından beri Türkiye’nin her yerinden hasar almış drone’ları Dji ürün tamir merkezi DJI Teknik Destek olarak tamir etmekteyiz. yetkili dji teknik servis hizmetleri olarak en kaliteli ve en deneyimli teknik destek ekipmanları ile birlikte, drone’unuzu en hızlı şekilde tamir etmekteyiz. DJI drone’larınızı ÜCRETSİZ bir şekilde arıza tespiti yapmakta ve tamir sürecinden sonra tam 120 gün boyunca onarım garantisi vermekteyiz. DJI Phantom, dji inspire, dji mavic , dji mavic pro, ve diğer tamiri için drone servi̇s merkezi DJI Teknik Destek olarak, size en iyi servi̇s ve bakım deneyimi sunmak için sizi bekliyoruz. DJI yetkili servis olarak, kazasız bir uçuş deneyimi yaşamanızı umut ediyoruz.

Dji drone servis hizmetleri

Dji yetkili ve teknik servis olarak her türlü yazılımsal ve donanımsal destek sağlamaktayız.

teknik servis ve destek verdiğimiz bazı derone serileri

 • Dji Phantom servis
 • Dji Mavic servis
 • Dji Inspire servis
 • Dji Spark servis
 • Dji Tello servis

dji phantom servis >> Türkiye dji yetkili servis ve dji teknik destekçisi

Dji yetkili servis: DJI tamiri için kime güvenebiliriz?

Hızlıca dji teknik servis, nitelikli teknisyenlerimiz vasıtasıyla!

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Call Now Button