Dji Drone Teknik Servis ve Destek hizmeti

DJI Mavic pro tamir, Bakım ve Servisi Nasıl Yapılır?

Gelişen teknoloji ile birlikte, drone cihazları hayatlarımıza daha fazla girmeye başladı. Özellikle mavic model drone’lar, fiyat performans anlamında birçok drone markasının önüne geçmiş durumda. Peki bu drone ununuz hasar görürse, drone’u nasıl ne yapacağınızı (dji mavic pro tamir ile ilgili) biliyor musunuz?

İÇERİKLER

Gelişen teknoloji ile birlikte, drone cihazları hayatlarımıza daha fazla girmeye başladı. Özellikle mavic model drone’lar, fiyat performans anlamında birçok drone markasının önüne geçmiş durumda. Peki bu drone ununuz hasar görürse, drone’u nasıl ne yapacağınızı (dji mavic pro tamir ile ilgili) biliyor musunuz?

DJI servis olarak, bu yazımızda DJI Phantom 4 servisi ve DJI Mavic Pro başta olmak üzere, DJI drone serilerinde meydana gelen hasarları nasıl önerebileceğiniz size anlatacağız.

drone bakım ve onarım merkezi - Dji mavic pro yedek parça stoğu
drone bakım ve onarım merkezi – Dji mavic pro yedek parça stoğu

DJI servis: DJI mavic pro Nasıl Arızalanır?

  • Eğer DJI Mavic pro sahipseniz ve drone’unuzda bir hasar meydana gelirse, kesinlikle kendiniz tamir etmeye çalışmayın. Cihazınızı onarmaya çalışırsanız, cihazınızın elektronik/mekaniksel aksanlarına bir daha onarım edilemeyecek düzeyde hasar verme ihtimaliniz vardır. Bundan dolayı kolay bir tamir işleminden sonra eskisi gibi sapa sağlam olacak drone, yapacağınız yanlış bir onarim operasyonunun ardından bir daha kullanılamayacak hale gelebilir.
  • Drone’unuzda bir hasar meydana gelirse onu drone onarım merkezi noktasına götürmelisiniz. DJI Mavic pro tamir deneyimize dayanarak, arızalanmış DJI markalı drone’ları bize gönderebilirsiniz. Tecrübeli teknik ekibimiz, drone unuzu eskisi gibi sapa sağlam yaparak size teslim edecektir.
Dji phantom ve Dji mavic kamera ve gimbal tamiri
Dji phantom ve Dji mavic kamera ve gimbal tamiri

DJI Mavic pro tamir: Kol Bölgesi

  • DJI Mavic pro, diğer drone modellerinden farklı özelliklere sahiptir. Drone’un kol bölgesi ile gövde, diğer drone modelleri gibi birbirleriyle yapışmış durumda değildir. Bu yüzden dolayı bir hayli hareketli olan kol aksanı, bu bölgeye alınan bir darbe sonucunda hasar görebilir. Bir kaza geçiren DJI Mavic pro drone lar, öncelikli hasarı bu kanat/kol bölgesinden almaktadır. Bu bölğeden hasar alan bir drone, kolay şekilde tamir edilebilir.

DJI Phantom 4 Tamir: Gövde Bölgesi

  • DJI Mavic pro drone’lar, kollardan sonra gövde bölgesinden de hasar almaktadır. Bu bölgeden hasar alan drone’ları, drone tamir merkezi veya DJI servis noktalarına götürmenizi tavsiye ederiz.
  • DJI Mavic pro drone’ları, cardboard bölgesinden de hasar alabilmektedir. Drone’un %50 değerini cardboard belirlenmektedir. Bundan dolayı bu bölgeden alınacak bir hasarın, tamir bedeli diğer bölgelere göre bir hayli yüksektir. DJI Phantom 4 pro servis DJI tamir olarak, birçok müşterimizin bu bölgede meydana gelen hasarı tamir ettirmekte bir hayli zorlandıklarını gördük. Drone için hayati öneme sahip olan bu bölgede arıza meydana gelmesi durumunda, drone tamir merkezi veya DJI servise başvurmanızı tavsiye ederiz.
dji phantom 4 servis
dji phantom 4 servis

DJI Mavic Pro Tamir: Pil ve Başka Aksesuarlar

DJI Mavic pro drone’ları, pil ve diğer aksesuarlar/ekipmanlar bölgesinde nde hasar alabilmektedir. Bu bölgedeki hasarların değişim ücreti, diğer bölgelere göre daha az ve tamir süreci daha kolaydır. Oysa ki, cihazın ana kartının değişim ücreti bir hayli yüksektir. Bundan dolayı, DJI Mavic pro drone kullanan kullanıcıların, uçuştan önce cihazın kol/pil vb. aksesuarları kontrol etmesi bir hayli önemlidir. Olası kazanın önüne, yapacağınız kontroller ile kolayca geçebilirsiniz.

Cihazın kol bölgesinde meydana gelecek olan hasar, drone’un düşmesine kadar birçok kazaya sebep olmaktadır. Bundan dolayı, drone’unda hasar tespit eden veya hasardan şüphelenen kullanıcılar hemen cihazlarını uçurtmadan önce, drone tamir merkezine getirmesi gerekmektedir.

dji mavic pro gimbal tamir
dji mavic pro gimbal tamir

DJI Tamir İstanbul: Drone’umu Nasıl Güvenilir Bir Şekilde Tamir Ettirebilirim?

2016 yalından beri tecrübeli teknik servis elemanları ile birlikte DJI Tamir İstanbul DJI Teknik Destek olarak, DJI markalı drone’larda meydana gelen hasarları hızlı ve kaliteli bir şekilde tamir etmekteyiz.

Siz de özellikle DJI Mavic pro ve DJI Phantom 4 servisi başta olmak üzere tüm DJI markalı drone’ların servisi için drone tamir merkezi DJI Teknik Destek e güvenebilirsiniz.

DJI Drone Servis: DJI Mavic Pro imu hatası nasıl düzeltilir?

dji teknik servis hizmetleri: Gimbal servisi Nasıl Yapılır?

DJI Servis: Dji Mavic Servis Nasıl Yapılır?

keywords: kamera,gimbal,yeni,son,ürün,konusunda,üzerinde,adet,motor,uçuş,sayesinde

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Call Now Button