dji mavic mini servis

DJI Servis: Dji Mavic Servis Nasıl Yapılır?

İÇERİKLER

Drone’lar, dış dünya etkilerinden veya kullanıcı hatalarından dolayı kolay bir şekilde hasar alabilir ve kullanılamaz hale gelebilir. Hasar alan bir drone için bir başka tehlike ise, kullanıcının kendi imkanları ile dji mavic servis etmeye çalışmaktadır. Bu işlem, drone’unuza tamir edilemeyecek hasarlar verebilir. Bundan dolayı eğer DJI drone’unuz hasar alırsa DJI servis veya DJI teknik servise götürmenizi tavsiye ederiz.

DJI drone Teknik servis olarak, Türkiye’nin her yanında hasar almış DJI markalı drone’ları en hızlı ve en kaliteli şekilde tamir etmekteyiz. Bu cihazların arasında dji mavic servisi, tamir yöntemiyle birlikte diğer DJI drone markalı drone’lardan ayrılmaktadır. Dji yetkili servis hizmetleri olarak, bu makalemizde DJI Mavic Mini ve DJI Mavic Mini Pro nun nasıl tamir süreçlerine sahip olduğunu size anlatacağız.

Dji Mavic Servis: DJI Mavic İlk Hasarı Nereden Alır?

  • DJI Mavic , diğer drone modellerinden farklı bir mekanizmaya sahiptir. Bundan dolayı, drone bir yerden hasar alırken öncelikle gimbal ve kamera bölgesinden hasar almayabilir. Cihaz genellikle kol veya kasa bölgesinden hasar almaktadır ve bunların değişimi, gimbal bölgesinden alacağı hasarın tamirinden daha kolaydır. Bu yüzden dolayı fiyat olarakta, daha ucuza tamir edilebilmektedir. Bu bölgeden hasar almış bir drone’u, en güvenilir DJI teknik servis e götürerek kolayca tamir ettirebilirsiniz.
  • Eğer drone, gimbal bölgesinden hasar alırsa, bu hasarın tamiri zahmetli ve pahalı olacaktır. Bu bölgeden alınacak hasarın tamiri, DJI teknik servis hizmetleri için oldukça kolaydır ancak pahalı bir tamir olduğu için kullanıcılar, bu tamire çok yanaşmamaktadır. Eğer gimbal bölgesinden drone’un hasar alırsa, drone’un kamerası da bu hasardan etkilenecektir. Eğer kamerada bir hasar meydana gelirse, drone’u 50-100 metreden fazla uzağa gönderemez ve bir nevi drone’un gücünden tam olarak faydalanamazsınız.
  • Gimbal ve kamerada meydana gelecek hasar, drone unuzu bir nevi çocuk drone’u na döndürecek ve drone keyfinize zarar verecektir. Şimdi DJI Mavic servisi için DJI Teknik Destek olarak size vereceğimiz tavsiyeler sayesinde, Gimbal veya kamerada meydana gelecek olası kazaların önüne geçebilirsiniz.
dji teknik servis istanbul, katıköy ve tüm Türkiye için drone tamiri
dji teknik servis istanbul, katıköy ve tüm Türkiye için drone tamiri

DJI Yetkili Servis: Gimbal’ı Nasıl Koruyabilirsiniz?

  • Öncelikle Gimbal’ı korumamız gerekmektedir. Drone’unuza Gimbal takarken, kesinlikle Gimbal koruyucusu ile birlikte takın. Bu sayede, Gimbal’a gelebilecek olası hasarların bir nevi önüne geçmiş olursunuz. Eğer koruyucu takmaz ve Gimbal 4-5 kez hasar alırsa, bu hasarlar sonucunda Gimbal Da kalıcı hasarlar meydana gelmektedir. Bu hasardan dolayı Gimbal, 3 aksanlı hareketini doğru yapamayabilir hatta, görüntü kablosunda meydana gelecek olan hasardan dolayı drone’un kamerasında da arızalar meydana gelebilmektedir.
  • Drone, belirli bir ağırlığın üstünde olduğu için iniş/düşüş anında ön kısma doğru yönelmektedir. Bundan dolayı, yapılacak basit ve etkili testler ile birlikte, olası Gimbal/kamera hasarlarının önüne geçebilirsiniz.

Dji Mavic Servis: Dış Dünya Etkileri

  • DJI Mavic’in Gimbal’ı, dış dünya etkilerinden etkilenmektedir. Drone’u, tozlu yerlerde veya rutubetli yerlerde uçurmaya çalışırsanız, cihazının Gimbal bölgesinde çeşitli hasarlar meydana gelebilmektedir.
  • DJI Mavic i taşarken, fiziksel bir hasardan kaçınmak için Gimbal’a koruyucu ve Gimbal kilidi takmanız gerekmektedir. Bu işlem ile birlikte, olası bir fiziksel hasarı minumum risk seviyesine indirebilirsiniz.
dji drone ve diğer ürün teknik servis ve destek
dji drone ve diğer ürün teknik servis ve destek

Bu kuralları uygulayarak, DJI Mavic Mini ve Pro’nun Gimbal’ına gelebilecek olan hasarları en az seviyeye çekebilirsiniz. Umut ediyoruz ki, uçuş esnasında hiçbir sorunla karşılaşmaz ve güzel bir uçuş deneyimi geçirebilirsiniz. Drone’unuzda meydana gelecek her türlü hasarı DJI teknik servis e götürerek tamir ettirebilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanından ürün gönderebileceğiniz dji mavic servis / mavic pro servis hizmetleri işlemlerini en iyi şekilde yapan DJI Teknik servis olarak, drone’larınızı en hızlı ve en kaliteli şekilde tamir etmekteyiz.

DJI Yetkili Servis: DJI Phantom servis süreci nasıl olur?

DJI Türkiye servis: DJI Mavic Air 2 Uçuş Süresi ve Kullanım Özellikleri

DJI Tamir: DJI Mavic pro Serilerinin Gimbal Tamiri Nasıl Yapılır?

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Call Now Button